Duben 2008

Sumimasen :P

19. dubna 2008 v 17:19 Updating and absence
Mina, moc se omlouvám, ale ted nějak nemám čas přidávat. Ozvu se co nejdřív, když budu mít čas :) Užívejte si víkend, já jdu v pondělí na přmačky, tedaa...nedělám je haa :D Což je super ^-^
zatííím...dajanka

Ichigo a Rukia AMV

19. dubna 2008 v 17:14 | dajanka |  Bleach

Rukia and Ichigo - Here I am

15. dubna 2008 v 15:00 | dajanka |  Bleach
Bleach je podle mě totálně opriginální anime, které mě dostalo :D Viděla jsem asi dva díly, ale to snad nevadí :) Krásný opening, mmmm hlavní hrdina a zajímav příběh stačí...a do toho ještě těžká frajerka Rukia... ♥ Prostě anime,které za to bude stát ^-^

Especially for Terezka

15. dubna 2008 v 9:00 | dajanka
Mmm...Tenhle článek patří jedný osůbce, kterou jsem zanedbala :) Asi to neodčiním...ale musím ti sme napsat :)
Naše přátelství začalo díky anime, ale už dávno není jen o tom :) Věřim ti a byla bych moc ráda, kdyby si se pořád smála, Hinýsku :) I když to tak asi někdy nevypadá, moc mi na tobě záleží a vždycky bude...Máš tu smúlu, že už se mě nikdy nezbavíš no :D Když budeš potřebovat pomoct, budu tu vždycky pro tebe :) Nikdy na to prosím nezapomeň ;)
Terezko, seš taková barbienka :D ^-^

With Alushenka -Weekend in heaven :)

14. dubna 2008 v 11:29 | dajanka |  My diary
-Máte sekyru?-
-No sou tady nějaký krumpáče...-
...
-No!!He is...válet šunky now!! And koket with girls!-
...
Musíme uznat, že o tom víkendu padlo mnoho hlášek :D Hlavně díky Alče a Aničce ^-^ Napadlo vás někdy, že můžete opékat buřty i ve dvě ráno? Mě to přišlo jako rušení nočního klidu...ale kdybyste viděli ten chutný sýr a žužu...Mmmm :D:D
V pátek jsem dorazila v půl sedmé do Kolína :) Následovala večeře v jedné restauraci, kd ejsme měli špagety, mňam. Když jsme přijeli do Jeníkova, tak jsme si dali krtka - nejslavnější jídlo celého pobytu. Večer ve 12 jsme konečně rozdělali ohen ... Po seně, obálce se senem a plno dalších tricích na oheŇ to chytlo...Sice po hodině...ale chytlo :D
V sobotu do našeho blázince přišla i Aniška :) Opět jsme venku skákali, běhali, váleli :D Alí zdrhala před Rexíkem :D:D:D a všichni jsme se tomu jen smáli. Večer následovalo opět opékání - Pozor, už v deset!! ;) Následovala bitva Kira vs Athrun(USER :D:D) vs Lacus(Lakmus..:D) a anglická hádka...Vyplněná českými výrazy, jako "válet šunky...:D" Špinavý, lehce napáchlý ohněm jsme se vrátili domů a sledovali horor...Alči táta s masku vlkodlaka + Alči řev = Aní a já let pod deku a řev :D Jednoduchá chemická rovnice :)
Poslední den jsme se svými imaginárními koni skákali parkur :D a vraždili se, lezli po stromech, hráli fotbal a následnmě baseball a dvoumetrovými dřevy :D a malým fotbalovým míčkem...prostě originalita Bohnic...
Aktivně začnu přidávat videa :) Už dlouho vás mořím nudnými články, plnými chyb :D Gomeneee....Jdu se neochotně věnovat škole...teda...své MP
:P Bye bye..dajanka

Thank yoooou, Tesssuuuu :)

13. dubna 2008 v 18:52 | dajanka |  Popelnice
Ooooh, from my really lovely friend Tessuuu....Moc děkujuuuu, za všecko, za to že tu se mnou stále jsi a nerozhdola jsi se odejít ;) Že jsi si uvědomila, že sem patříš a dokud tu bude Učíí-ha-háá klan tak vždycky budeš :)
Honto arigato, je to rozkošné :D

Tessu, Rai, Alushenka...

12. dubna 2008 v 9:49 | dajanka |  My diary
-Šťastný život patří zklamaným, ne těm, co zklamali.-
-Proč?-
-Protože život patří dětem...-
Uuuuum, mina!
Včerejší den byl poměrně chaotický, tedy na normální poměry, na moje už to byl normální den.Ráno jsme vstávala dobře naladěná - Ve škole jsem měla být jen 4 hodiny, díky mému tatínkovi, který mě ochotně omluvil z přírodopisu a němčiny...Ve škole? Zábava, smích a hlavně kamarádi. Uznávám, problémy byli, ale ty tu jsou a já je chci řešit.
Po škole na mě čekala Carrie,která do školy nešla vůbec, protože jela do Itálie.Poslední den byl super :) Měli jsme jet ještě s jedním kamarádem do města, kde já měla jít na vlak k Alushence a oni na autobus do Itálie, ale nakonec mi to oba odvolali, že jedou autem...Takže jsem jela sama:)
Sotva se nastoupilo k Alušence do auta, mohla jsme se smát, najednou sem věděla, že všechno je v pořádku, i když problémú je kolem mnoho. Všechno se prostě DÁ řešit, já tomu věřím :)
A šok?Kolem sedmé mi píše Terezka-chan at jdu k Tessu na blog a podle jejího naléhavého tonu se tam hned vydám. Když dočtu článek, ihned vytočím číslo Tessu, ale jen se dovolám do hlasové stránky. Alušence na telefonu visí Aniška a soudě podle Alči výrazu, také nic pozitivního.Následně se objevil článek u Rai - hned jsem ťukala textovku...
Tessu, Rai, Mieko...Vy všichni, co ted máte problémy...Byla bych vážně ráda, kdyby jste se se mnou o ně podělili...Potřebuju zapomenout na sebe a věnovat se jiným a byla by pro mě čest, vědět co vás trápí. Pamatujete Tři mušketýři? -Jeden za všechny, všichni za jednoho!- Myslete na to, že já tu budu stále...A pokud se budete utápět v depresích a myslet na hloupé věci...Viď Tessuuu? ;) Tak si za váma dojedu, je mi jedno kam. Když něco chceme, jde všechno.Na ICQ se oběvím zítra večer, ještě se ozvu přes mobil.Tak doufám, že tam některá z vás bude ;)
Mmmm....Chtěla bych poděkovat Alušence, za to všechno co pro mě dělá,protože tenhle víkend bude díky ní nezapomenutelný :) Stačilo včerejší opékání buřtú&rohlíkú&žužu na ohni...-Potřebujeme naštípat dřevo, máte nějakou sekyru?- -To ais ne, ale sou tady nějaké krumpáče...- Na tuhle akci nezapomenu. :D
Uuuuuf, nějak jsem se rozepsala, kdo to zase má číst :D Ve zktratce jen chci říct,že ti věřim Tessu, že to zvládneš. Ne, sama ne...ale já ti pomůžu ;) Vždycky ^_^ Stejně jako Rai :) A popřát vám krásný víkend
...dajanka

Bye bye :D

11. dubna 2008 v 13:11 | dajanka |  My diary
Mmmmm minaaaaaaaaaaa :) Dnešní den...I ten včerejší...Prostě Jupí :) Za pět hodin budu s mojí Alušenkou :):) Prostě jsem moooc štastnááá ^-^
Doufám, že si tu ten víkend beze mě užijete... Klarííí, budeš mi mooc chybět. Rai a Mieko, vy dvě taky, néé že přijedu a nebudete tu ;)
Dále také Tessu...Terezka-chan, Janička a hlavně Caroline co mi jede do Itálie...Jdu do kufru !! :D Nebudu to okecávat... :P Začal jsem koukat na anime NANA, jen tak mimochodem...a ted...Vzhúúúru s Carrie do posledního společného dne!
Bye bye, mina-san :) Budete mi chybět...dajanka/Lalami/Miwako... Učííí-ha-hááá :D

I'm just a kid...

10. dubna 2008 v 16:29
..but kids have beautiful dreams :)
Ooo-u..dlouho jsem sem nic nedala co? A asi ani nedám. Rok 2008 - Jedna velká chaotická dobrodružná pohádka - Aspoň pro mě. Tolik věcí se stalo, změnilo...A ted už se to možná začne vracet. Je těžký najednou dělat, že se nic nestalo>> Proto to taky nedělám a sem ráda, za všecko, co se stalo :)
Tak se prosím nezlobte...na ICQ se často večer oběvuji, jen už tu prostě nejsem,ne jako dřív. Někdy prostě do vašeho života nikdo vstoupí a i kdžy odejde, tak vy už nikdy nebudete stejný ... Mě se ted prostě...Uáá to se nedá říct.
Zítra jedu k Alušence, YAHOOOOOOOOOOOO, to je to, co ted potřebuju ze všeho nejvíc....Abych zase viděla tu, co mě celou tu těžkou dobu drží za ruku :) Moc ti děkuju.
A na závěr...Něco pro vás...Psáno dnes ve škole ^-^ Tak se na mě nezlobte a hlavně KEEP SMILING PLEASE :)

Mina?Gomenasai.

1. dubna 2008 v 20:25 | dajanka |  My diary
Asi bych se nejdříve chtěla omluvit za "neakčnost", jak to nazvala Rossetka.V poslední době se všecko hrne a hrne, rodina, kamarádi...kamarádky.Někteří ví, jiní ne, ale i tak bych vás poprosila o trochu času.V sobotu je významnej den...Teda pro mě ne, já plánuju po třetí hodině z té parády vypadnout a jít s eněkm vybruslit s mojí Caroline, která mi dneska taky ovšem přinesla špatnou zprávu...A navíc...To už ví jen moje jedna osůbka, co se ted přihlásila na ICQ.Chtěla bych vám všechno říct, ale nejde to.
Chtěla bych ale i tak poděkovat Alušence a Carrie - Poskytujete mi ted tu největší pomoc.Samozřejmě...Vy víte, i ostatní...Rai, Mieko, Tessu...Nastačím jmenovat, už jen ty komentáře.
Zatím si užívejte školu - Já čekám na to, jestli jsem přijatá na střední bez přímaček a na učení už, slušně řečeno, kašlu. Radši buďte venku, je hezky a na kole to je super :)
Dža ne...dajanka